Bernvakaris karine tematika, kurio metu bus nufilmuotas mini filmas apie JAUNIKIO TARNYBĄ arba , kaip didvyriškai JAUNIKIS sunaikina vietnamiečių priešo dalinius

Tai sportinė-karinė pramoga, kurios metu bernvakario dalyviai smagiai pasižais sportinį-karinį žaidimą(šratasvydis). Žaidimas bus filmuojamas, o vėliau, kaip atminimo dovana jaunikiui, bus sumontuotas trumpas kino filmas arba filmo anonsas.

Filmukų – anonsų temos:

“Rembo 15 – pabėgimas iš Vietnamo” – ši tema apie vienišą, tačiau patyrusį kovotoją “Rembo”, kuris, dėl savo karininkų neapdairumo, pateko į vietnamiečių kalėjimą. Ilgai nelaukdamas “Rembo” nusprendžia pabėgti. Kaip žinia, profesionaliam kariui ir kovinių sporto šakų žinovui tai nesukėlė didelių kliūčių. Tačiau vietnamiečiai nepasiduoda ir puola vytis “Rembo”, norėdami bet kokia kaina jį sučiupti: gyvą ar mirusį. Apsuptas “Rembo” pasitelkia visus savo sugebėjimus ir “suvarpęs” visus priešininkus, gyvas grįžta namo.

“Linksma ta mano tarnyba” – tai komedinio pobūdžio filmukas, kaip dviems, nerūpestingiems ir linksmų plaučių vyrukams  tenka atlikinėti karinę tarnybą. Jie, kartais tyčia, o kartais ne, vis kankina  išdaigomis savo būrio vadą, kuris nori sutramdyti tuos du pasiutėlius ir iš jų padaryti tikrus karius. Tačiau, karinė tarnyba būrio vadui pasirodo sunkesnė nei jauniesiems kariams.

 

Renginio vieta – Druskininkai. Renginį galime suorganizuoti jūsų pasirinktoje vietoje. Jeigu iki renginio reikia vykti daugiau nei 10km nuo Druskininkų, tokiu atveju 1km kelionės kaina yra 0,29 eurai .
Žaidimo trukmė: ~ 2-3 val.
Filmavimo trukmė: ~ 1 val.

Didžiausias dalyvių skaičius – 14 žmonių. Mažiausias – 6 žmonės.
Kaina – 20 eurų/žmogui. Į kainą įskaičiuota ginklas, ~500 šovinių, apsauginiai akiniai, apranga(maskuojantis švarkas, kelnės ir kepurė). Avalyne dalyviai rūpinasi patys.

 

Pastaba: jeigu renginio dalyviai yra jaunesni nei 18 metų, reikalingas jų tėvų sutikimas. Vartoti alkoholį ar būti apsvaigusiam nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų žaidimo ar filmavimo  metu draudžiama. Organizatoriai griežtai nepriims į žaidimą arba šalins iš žaidimo visus nesilaikančius šio nurodymo. Pašalintiems dalyviams pinigai nebus grąžinami. Rezervacija: būtina. Geriausiai tai padaryti kuo anksčiau arba bent jau likus savaitei iki pramogos.