Druskininkų kurorto šventės metu bus organizuojama nekasdieniška sportinė pramoga

Koks tai renginys?

Tai komandinės, nekasdieniškos orientacinės varžybos, kuriose dalyviams reikės įveikti apie 8 km trasą su įvairiomis kliūtimis, loginėmis ir smagiomis bei sportinėmis užduotimis. Komanda turi sudaryti du pilnamečiai žmonės.
Taip pat bus organizuojamos komandinės šeimų varžybos. Šeimų varžybų komandą turi sudaryti vyras, moteris ir vaikas iki 18 metų. Dalyviams reikės įveikti apie 12 km.
Dalyvių lauks prizai, siurprizai, dovanos, paguodos prizai  ir kitos staigmenos.

 

Varžybų eiga ir užduotys

Dvejetų komandoms
Tikslas – bėgant, kaip įmanoma greičiau, įveikti visą 8km trasą su užduotimis. Komandos starte išleidžiamos 1 min. intervalu. Abu komandos nariai startuoja vienu metu. Dalyviai, vadovaudamiesi žemėlapiu (duoda organizatoriai) ir duotomis užuominomis, turės surasti 16 taškų, kurie išdėstyti įvairiose Druskininkų vietose. Kiekviename taške komandų lauks užduotys. O jos pačios įvairiausios. Čia reikės plaukti su vandenlentėmis ar baidarėmis, šaudyti iš automatinių/orinių ginklų, lipti į alpinizmo sienelę, šaudyti iš lankų, žaisti mini golfą, iššifruoti tam tikrus kripteksus ar slaptas/kodines dėžutes ir atlikti kitas logines užduotis.
Laikas finiše stabdomas tik tada, kai finišuoja paskutinis komandos narys.

Šeimų varžybos
Komandos gaus Druskininkų žemėlapį. Vadovaujantis juo, bėgant, reikės surasti visus taškus ir surinkti juose esančias raides. Raidės suformuos frazę, su kuria ir reikia greičiau skubėti į finišą.
Laikas finiše stabdomas tik tada, kai finišuoja paskutinis komandos narys.

 

Renginio data: 2017 05 27 (šeštadienis).
Varžybų trukmė: apie 4 val.
Varžybų pradžia (startas) nuo Druskininkų pramogų aikštės: 14:30 val.
Varžybų pabaiga (finišas) – Druskininkų pramogų aikštėje: 19:30 val.
Apdovanojimai: 20:00 val.
Kaina komandai: 5 eurai.

Laimėtojų lauks Druskininkų kurorto šventės rėmėjų įstegti prizai (Pakvietimai į Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro AQUA)


Registracija į orientacines varžybas

Patvirtinu, kad su renginio taisyklėmis susipažinau ir sutinku jų laikytis Patvirtinu


Organizatoriai: www.pramogosjums.lt , Druskininkų kultūros centras