Kompleksas AKTYVIEMS

Pramogų kompleksas skirtas aktyviems, veržliems, ieškantiems iššūkių ir mėgstantiems pasivaržyti.
Tai renginys, kurio metu surengiamas daugybė pramogų ir atrakcijų renginio dalyviams. Visi čia atras sau mėgiamą užsiėmimą, nuo ramaus iki smagaus ar net ekstremalaus.

Estafetės-aktyvios-pramogos  Baidares

Kompleksą sudaro tokios pramogos:

  • Plaukimas su baidarėmis jūsų pasirinktu arba mūsų pasiūlytu upeliu. Plaukimo metu dalyviai turės įveikti tam tikras užduotis (trukmė ~3-4 val.);
  • Šaudymas iš lanko “Ančių medžioklė”. Čia šaudoma iš lanko į realistiškos išvaizdos dirbtines antis. Į renginį atvežami 5 lankų komplektai bei dirbtinės antys. (trukmė ~1 val.) dalyviai eina į “medžioklę grupėmis po 5 asmenis;
  • Mėtymas į taikinius iš kirvukų, peilių arba iečių (trukmė ~1 val.);
  • Estafečių varžybos, kurios susideda iš tokių rungčių kaip: skraidančių lėkščių mėtymas į vartus, vaikščiojimas su ‘kojūkais’, nuotaikinga ir linksma rungtis – tinklinis su paklodėmis, svarmenų mėtymas į tolį, estafečių rungtis medžiuose, žiedų mėtymas ant kuoliukų (trukmė ~1-2 val.).

Renginio pabaigoje laimėtojai apdovanojami www.pramogosjums.lt įsteigtais atminimo prizais.
Renginio trukmė: ~5-7 val.
Dalyvių skaičius: 14 žmonių ir daugiau.
Bendra kaina vienam žmogui: 34 eurai .
Renginio vieta:
Renginį galime suorganizuoti jūsų pasirinktoje arba mūsų rekomenduojamoje vietoje. Jeigu iki renginio reikia vykti daugiau nei 10km nuo Druskininkų, vieno kilometro kaina kainuos 0,43 eurai.