Orientacinės varžybos “Senovės MAJŲ lobio beieškant”

Tai komandinis orientacinis žaidimas, skirtas grupėms. Čia komandoms, bendromis jėgomis, naudojantis užšifruotomis užuominomis, tenka ieškoti paslėpto “Majų lobio”. Žaidime visi elementai atspindi senovinę majų civilizaciją, jų dievus, aukurus, obeliskus ir kitus elementus, leidžiančius visiškai įsijausti į archeologų ar senovinių lobių ieškotojų vaidmenį, lyg būtumėte kino filmų “National Treasure” arba “Tomb Raider” herojai.

Maju piramide 3  Maju piramide 2  Maju piramide 1

 

Šiame žaidime užduotys tikrai nekasdieniškos, kuriose bus naudojamasi įvairiomis priemonėmis, kad pasiekti tikslą: lipimai ar leidimaisi su virvėmis, šaudymai iš lankų, specialių raktų panaudojimai, kad atidaryti užšifruotas žinutes ir pan.. Čia jūsų tykos įvairūs pavojai, tokie kaip: “nuodingieji tirpalai” (paruoštas nekenksmingas tirpalas), kuriems patekus ant žaidėjo kūno, žaidėjas “paraližuojamas” (tam tikram laikui žmogus negali niekur eiti – tą prižiūri organizatorius). Taip pat jus gali vytis “čiabuviai” ar “mumijos”, kurios nėra sunaikinamos, bet jas galima pergudrauti arba paveikti kitais, žaidime egzistuojančiais elementais ar būdais ir t.t..

 

Renginio vieta: Druskininkuose ir jų apylinkėse.
Kaina: 15 eurų vienam žmogui.
Renginio trukmė: ~ 4 val. (laikas priklauso nuo to, kaip greitai bus įveiktos užduotys).
Minimalus dalyvių skaičius: 20 žmonių (komandose po 4 žmones).

Registracija renginiui – būtina. Geriausiai tai padaryti bent prieš 2 savaites iki renginio, kad renginys būtų paruoštas kokybiškai.