Šaudymas iš lankų

Šaudymas iš lanko yra tikrai įdomus ir smagus laisvalaikio leidimo būdas. Jis ugdo dėmesį, susikaupimą, koncentraciją, o taip pat lavina fiziškai. Čia šaudoma į taikinius, kurie puikiai tinka organizuojamoms dalyvių varžyboms.
Galima šaudyti jūsų vakarėlio, gimtadienio ar tiesiog linksmo pobūvio prie ežero metu. Pagal žmonių skaičių galite rinktis ir lankų komplektų kiekį. Į renginį vežame ne mažiau kaip 3 lankų komplektus, nebent tai galėtų būti kaip papildoma pramoga prie mūsų jau užsakytų renginių. Tarkime užsakėte tris  Mini golfo aikštynus. Tokiu atveju, pagal pageidavimus, galite užsisakyti tik vieną šaudymo iš lankų komplektą.
Renginio pradžioje profesionalus instruktorius supažindins visus su šaudymo technika ir šaudymo iš lanko suptilybėmis. Kiekvieną individualiai išmokys kaip lanką laikyti, kaip jį įtempti, kaip paleisti strėlę. Visa tai reikalinga tam, kad kiekvienas pajustų šaudymo malonumą ir kaip įmanoma taikliau pataikytų į taikinį.

 

Renginio vieta – Druskininkai. Renginį galime suorganizuoti jūsų pasirinktoje vietoje. Jeigu iki renginio reikia vykti daugiau nei 10 km nuo Druskininkų, tokiu atveju 1 km kelionės kaina yra 0,43 eurai.
Šaudymo trukmė: pasirinktinai – nuo 1 val. iki 4 val.
Dalyvių skaičius neribojamas.

Vieno lankų komplekto kaina: 30 eurų/ 1 val. (vieną lankų komplektą sudaro lankas ir trys strėlės), vienu lankų komplektu gali naudotis neribotas kiekis žmonių.

Pastaba: rezervacija yra būtina. Geriausiai tai padaryti likus savaitei iki pramogos.