Kompleksas 50/50

Pramogų kompleksas, skirtas tiems, kas nori išbandyti kažką nekasdieniško ir smagiai praleisti laiką draugų kompanijoje.
Tai renginys, kurio metu surengiamas daugybė pramogų ir atrakcijų renginio dalyviams. Visi čia atras sau mėgiamą užsiėmimą, nuo ramaus iki smagaus.

  • Kompleksą sudaro tokios pramogos:
    Plaukimas su baidarėmis jūsų pasirinktu arba mūsų rekomenduojamu upeliu. Plaukimo metu dalyviai turės įveikti tam tikras, nesudėtingas užduotis. Baidarių kiekis 7 vnt. ir daugiau. Į baidarę telpa po 2 asmenis (trukmė ~2-4 val.);
  • Šaudymas iš lanko “Ančių medžioklė” (čia šaudoma iš lanko į realistiškos išvaizdos dirbtines antis) arba šaudymas į stacionarius taikinius. Į renginį atvežamos dirbtinės antys arba 5 taikiniai bei 5 lankų komplektai (trukmė ~1-2 val.);
  • Mini GOLFAS. Renginio metu suformuojami 4 mini golfo aikštynai (trukmė ~1-2 val.);
  • Orientacinės estafetės “Lobių paieška”, kurios susideda iš penkių nekasdieniškų užduočių. Jų metu tenka pasukti galvą ir išnarplioti originalias užuominas, kad pasiekti galutinį tikslą – “Lobį”. Estafetėse bus svarbus laikas, per kurį bus išnarpliotos visos užduotys, tačiau tai nereikalaus ypatingos jėgos ar ištvermės (trukmė ~1 val.).

Renginio vieta: Renginį galime suorganizuoti jūsų pasirinktoje arba mūsų rekomenduojamoje vietoje. Jeigu iki renginio reikia vykti daugiau nei 10km nuo Druskininkų, vieno kilometro kaina kainuos 0,43 eurai.
Renginio trukmė: ~6 val.
Dalyvių skaičius: 14 žmonių ir daugiau.
Baidarės kaina: 24-26 eurai
(priklauso nuo vietos, kurioje vyks renginys).
Pramogų kaina vienam žmogui: 19 eurų.