Komandinės estafetės – varžybos įmonėms arba grupėms

Tai renginys, kurio metu surengiamas didelis kiekis pramogų ir atrakcijų renginio dalyviams. Visi čia atras sau mėgiamą užsiėmimą, nuo ramaus iki smagaus ar net ekstremalaus. Orientacinės varžybos ir estafetės – tai renginio dalis, leisianti išbadyti savo sumanumą ir kojų miklumą bei orientacinius sugebėjimus. Čia teks įveikti greičio ruožus, varžytis su kolegomis plaukiant vienvietėmis arba dvivietėmis baidarėmis, bandyti įveikti medžiuose įrengtas kliūtis. Renginio metu dalyviai galės pašaudyti iš lankų, pažaisti mini golfą ir kita.

Pramogos:

  • šaudymas iš lankų. Į renginį atvežami 4 lankų komplektai. Vieną komplektą sudaro 1 lankas, 3 strėlės;
  • Mini golfas. Į renginį atvežama: 4 profesionalios golfo lazdos, 4 golfo kamuoliukai, suformuojamos golfo duobutės ant žolės;
  • orientacinės varžybos (komandinis žaidimas ieškat paslėpto lobio);
  • estafetės. Jas sudaro: greičio ruožai su kliūtimis, lenktynės su vienvietėmis arba dvivietėmis baidarėmis, baidarių slalumas, žiedų mėtymas ant specialiai paruoštų pagaliukų, greičio ruožas su ‘kojūkais’, svarmenų mėtymas į tolį, varžymasis šaudant iš lankų, virvės traukimas, kiauro šulinio užpildymas vandeniu, skraidančių lėkščių mėtymas į vartus, komandinis žaidimas – tinklinis su paklodėmis ar panašios užduotys. Estafetėms įrengiama trasa ant žemės, medžiuose ir vandenyje.

Renginio vieta: Druskininkai (vaizdinga vieta prie upelio kranto). Renginį galime suorganizuoti jūsų pasirinktoje vietoje. Jeigu iki renginio reikia vykti daugiau nei 10km nuo Druskininkų, tokiu atveju atvažiavimo kaina derinama individualiai.

Renginio trukmė: ~5 val.
Dalyvių skaičius: neribojamas.
Viso renginio kaina: 740 eurų + kelionės išlaidos iki vietos.