Karinis žaidimas AIRSOFT (Šratasvydis)

Airsoftas – tai žaidimas, suteikiantis galimybę aktyviai praleisti laisvalaikį, pasitikrinti fizines galimybes, įgyti karinių strateginių žinių bei pajusti tikrą kovos azartą. Galima žaisti tiesiog draugų kompanijoje, gimtadienio ar bernvakario metu. Žaidime naudojamos labai realistiškos tikrų ginklų kopijos, tad tikrai nesunku įsijausti. Čia pilnas staigmenų, netikėtų ir originalių strateginių posūkių ir azartiško maksimalizmo.

Dalyviams skiriamos įvairios misijos, tokios kaip: “įkaito” išlaisvinimas, pasalos suorganizavimas, “bombos” neutralizavimas, “raketinių sistemų” perėmimas ir pan..
Ginklai – automatai, šaudantys 0,2g plastikiniais, aukštos kokybės šratukais.

Renginio vieta – Druskininkai. Renginį galime suorganizuoti jūsų pasirinktoje vietoje. Jeigu iki renginio reikia vykti daugiau nei 10km nuo Druskininkų, tokiu atveju 1km kelionės kaina yra 0,29 eurai .
Žaidimo trukmė: iki 3 val.
Didžiausias dalyvių skaičius – 20 žmonių. Mažiausias 8 žmonės.
Kaina – 25 eurai/žmogui. Į kainą įskaičiuota ginklas, 300-500 šovinių, apsauginiai akiniai, apranga(maskuojantis švarkas ir kelnės).

Pastaba: jeigu renginio dalyviai yra jaunesni nei 18 metų, reikalingas jų tėvų sutikimas. Vartoti alkoholį ar būti apsvaigusiam nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų žaidimo metu draudžiama. Organizatoriai griežtai nepriims į žaidimą arba šalins iš žaidimo visus nesilaikančius šio nurodymo. Pašalintiems dalyviams pinigai nebus grąžinami. Rezervacija: būtina. Geriausiai tai padaryti likus bent savaitei ar anksčiau iki pramogos.