Bernvakaris – “Nuotakos gelbėjimas”

Pramogos bernvakariui – aktyvios ir smagios pramogos ir jaunikiui, ir pabroliams. Čia pilna netikėtų staigmenų ir ekstremaliai linksmų situacijų.

Pramogos:
AIRSOFT karinis žaidimas (3-4val);

Legenda, pagal kurią vystysis visi dienos įvykiai:
Įsivaizduokite, jog iš jaunikio pagrobiama “nuotaka”, o šio įžūlaus fakto kaltininkė yra ne kas kita, kaip jaunikio “uošvė”. Ji, nenorėdama ištekinti dukros, pasamdo “galvažudžių” gaują, kurie pagrobia nuotaką, ir įkalina slaptoje “bazėje”, kol “susidoros” su pačiu jaunikiu. Visi pabroliai ir jaunikis turi susivienyti bendram tikslui ir vykti gelbėti pagrobtos nuotakos.

Dienos scenarijus būtų toks:
Keliaudami mišku, jaunikio komanda aptinka nuotakos suknelės skiautes. “Nuotaka” nepastebimai paliko ženklus jaunikiui, kad šis lengviau surastų ją ir išvaduotų iš nedorėlių gniaužtų. Visiems skubiai tenka apsiginkluoti (airsoft ginklais) ir keliauti pėsčiomis. Čia jaunieji gelbėtojai patenka į priešų pasalą, kurią įveikus, kelias iki “jaunosios” jau visai aiškus. Belieka šturmuoti “priešų bazę” ir išgelbėti “nuotaką” (persirengusį suknele pabrolį, arba organizatorių statytinį žmogų). Neilgai trukus, tai pavyksta – visi euforijoj, džiaugiasi, dalinasi įspūdžiais. Tik staiga netoliese “sprogsta” priešų numesta “granata”. Visi supranta, kad atvyko priešų pastiprinimas. Nuo “sprogimo” garso “nuotaka” apalpsta. Jaunikiui tenka tikrąja to žodžio prasme nešti išgelbėtą “nuotaką” kaip įmanoma greičiau iš kovos židinio. Pabroliai “pridengia” jaunikį, kol šis nugabens “nuotaką” į saugią vietą. “Nuotakai” atsigavus, visi kartu atsitraukia iš priešų teritorijos į stovyklavietę.

Renginio vieta: šios pramogos organizuojamos 1km nuo Druskininkų. Renginį galime suorganizuoti ir jūsų pasirinktoje vietoje.
Renginio trukmė: ~3-4val.
Dalyvių skaičius: nuo 8 žmonių ir daugiau.
Airsofto žaidimo kaina – 25 eurai/žmogui. Į kainą įskaičiuota ginklas, 300-500 šovinių, apsauginiai akiniai, apranga(maskuojantis švarkas ir kelnės).

Pastaba: Jeigu neradote jums patinkančio pramogų komplekso, mielai sudarysime individualų pramogų planą, atitinkantį jūsų poreikius. Vartoti alkoholį ar būti apsvaigusiam nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų žaidimo metu draudžiama. Organizatoriai griežtai nepriims į žaidimą arba šalins iš žaidimo visus nesilaikančius šio nurodymo. Pašalintiems dalyviams pinigai nebus grąžinami.