Pramogų “MIKSAS” 2 dienom

Šiame pramogų komplekse galima pasirinkti iš kelių variantų dviejų dienų pramogas. Pramogų kompleksas skirtas labai aktyviems žmonėms (žmonių grupėms), norintiems išbandyti ir ekstremalius žaidimus, ir greitus orientacinių žaidimų ruožų įveikimus, ir smagias, įvairių rūšių pramogas. Ši pramoga organizuojama tik Druskininkų apylinkėse. Čia pasivaržysite su kolegomis bei patirsite nekasdieniškus įspūdžius.

Mažiausias šios pramogos dalyvių skaičius: 8 asmenys.

_____________________________________________________

Pirmas variantas

1 DIENA – INDĖNIŠKAS ORIENTACINIS ŽAIDIMAS

Tai kelionė indėnų pėdsakais, ieškant MAJŲ lobio. Čia dalyviai startuos su indėniškomis kanojomis. Plaukiant Nemunu, kiekvienai komandai, teks sugauti kaip įmanoma daugiau žuvų (dirbtinės žuvys, plūduriuojančios Nemune). Taip pat reikės įveikti greičio ruožą, kuriame bus skaičiuojamas laikas. Plaukimas su indėniškomis kanojomis ~9-10km. Kelionės metu išsilaipinsime “Meilės” saloje, kurioje reikės įveikti tam tikras užduotis (iečių mėtymas į taikinius ir pan.). Kelionė tęsiama, kaip surandamas saloje esantis “VANAGO” kiaušinis, kuris nurodys tolimesnį kelionės tikslą. Teks surasti MAJŲ šventyklą, kurioje bus atrastas MAJŲ lobis.
Sekanti indėniška užduotis – ančių medžioklė. Nesijaudinkite, nekaltų gyvūnėlių žudyti nereikės. Ši pramoga dar kitaip vadinama “Medžioklė be kraujo”, kai šaudoma į dirbtines, realaus dydžio antis, kurios išdėstomos vandenyje bei sausumoje. Komandos turi įveikti neilgą trasą ir “nušauti” kaip įmanoma daugiau ančių. Čia indėniška kelionė baigiasi.
Toliau, dviračiais bus įveikiama trasa, su nekasdieniškomis užduotimis iki “Avirio” ežero (8km). Atvykus į vietą, pagal pageidavimą, stovykloje galima pernakvoti arba palapinėse (ši suma į kainą įskaičiuota) ant ežero kranto, arba  šalia ežero esančiame viešbutyje (kaina vienam asmeniui ~20 eurų – į šią kainą viešbutis įskaičiuoja ir pusryčius).

Pramogos trukmė iki pasiekiant nakvynės vietą: ~8val.
Nakvynės vietoje (jeigu tai ne viešbutis Druskininkuose) bus atvežtas mobilus kubilas arba mobili pirtis (pagal pageidavimą). Kubilu arba pirtimi visą vakarą galima naudotis neribotai.

 

2 DIENA – Kariškas žygis

Rytą jus pažadins kariškas giesmė – “Kuopa keeeeeeelt”. Rytinis kariškas maistas, kariška apranga, kariška treniruotė, įveikiant kariško lygio estafetes, kariški ginklai (šratasvydžio įranga). Trumpas kario išgyvenimo kursas ir kelionė miškingais ir gūdžiais Dzūkijos miškais ieškant realių priešų, su kuriais teks kovoti žaidžiant šratasvydį. “Priešai” tykoti gali už kiekvieno medžio, tad adrenalinas garantuotas. Čia teks mokytis sėlinti, daryti pasalas, įsirengti stovyklavietę, užimti gynybines pozicijas. Suradus priešo bazę, teks neutralizuoti priešininkus, o vėliau ir raketinę sistemą (kompiuteryje įvedant neutralizavimo kodus, kurie gaunami kelionės metu) ir grįžti atgal į stovyklą.
Stovykloje galėsite atsipūsti, pasilepinti pirties ar kubilo malonumais, pažaisti mini golfą (bus atvežti 5 mini golfo aikštynai), pašaudyti  į skardines ir pan..

 

Trukmė: ~ 8-9 val.

Dviejų dienų pramogų kaina 1 asmeniui: ~110 eurų.
Į kainą įskaičiuota: visos pramogos ir pramogoms reikalinga atributika, nakvynė palapinėse, pirtis arba kubilas, sausas kariškas davinys ryte ir žygio metu.

_____________________________________________________

Antras variantas

1 DIENA – Greitoji estafetė

Kelionė dviračiais iš Druskininkų iki Jaskonių kaimo (6,5km), pakeliui įveikiant įvairias užduotis. Toliau žygis tęsiamas su baidarėmis Ratnyčėlės upeliu. Upelis poseklis, su laukine gamta, daug staigių vingių ir posūkių, tačiau patikėkit – čia ilsėtis tikrai neteks. Upelis skirtas ištvermingesniems, nebijantiems sušlapti kojų. Pakeliui galėsite aplankyti unikalų Antano Česnulio skulptūrų parką, kuriame taip pat bus parengtos pramogos. Plaukiant reikės įveikti tam tikras užduotis – baidarių slalumas, praplaukimas pro specialius vartus, tam tikrų užduočių įvykdymas viso plaukimo metu. Atplaukus iki Druskininkų, stovyklavietėje reikės įveikti greitą estafetę sausumoje, kuri susidės iš: žiedų mėtymo ant pagaliukų, tiro, specialių svarmenų mėtymas į tolį , estafečių medžiuose, kiauro šulinio užpildymo vandeniu ir t.t.
Nakvynė organizuojama palapinėse prie Ratnyčios upelio kranto. Taip pat nakvynę galima suorganizuoti ir Druskininkuose esančiose sodybose ar nebrangiuose svečių namuose. Kainos nuo ~ 10 iki 30 eurų žmogui.

Pramogų trukmė: nuo 5 iki 7 val.
Nakvynės vietoje bus atvežtas mobilus kubilas arba mobili pirtis (pagal pageidavimą). Kubilu arba pirtimi visą vakarą galima naudotis neribotai.

 

2 DIENA – Orientacinis žaidimas Druskininkų mieste

Tai komandinis žaidimas laikui, kaip įmanoma greičiau nukakti iki finišo. Šiame žaidime visos žinutės išskirtinai naujoviškai ir moderniai užšifruotos. Kartais gali tekti panaudoti netradicines priemones, kad pasiekti tikslą pvz.: šauti iš lanko su strėle į taikinį, kuris kabo neįprastame aukštyje ir tik tokiu būdu gauti naują užuominą į sekančią vietą, arba į mini golfo aikštyną pataikyti kamuoliuką, naudojantis mini golfo lazda ir tik tuomet mini golfo aikštyne pasirodo nauja užuomina ir pan.. Žaidimo metu aplankysite gražiausias ir įdomiausias Druskininkų vietas. Čia gali tekti keltis į kitą pusę Nemuno su Naujomis “Druskininkų gondolomis” ir “Snow Arenoje” surasti tirpstantį Senį besmegenį, arba ieškoti Druskininkų kavinėse skanėstų, kurie slepia žinutes ir t.t.

Pramogos trukmė: nuo 5 iki 7 val. (Laikas priklauso nuo to, kaip greitai išsprendžiamos užduotys ir kaip greitai surandamos kitos užduočių vietos).

Dviejų dienų pramogų kaina 1 asmeniui: ~92 eurų.
Į kainą įskaičiuota: visos pramogos ir pramogoms reikalinga atributika, nakvynė palapinėse, pirtis arba kubilas, bilietai ar maistas, reikalingas užduotims įvykdyti.