Orientacinės varžybos “Senovės MAJŲ lobio beieškant”

Tai komandinis orientacinis žaidimas, skirtas grupėms. Čia komandoms, bendromis jėgomis, naudojantis užšifruotomis užuominomis, tenka ieškoti paslėpto “Majų lobio”. Žaidime visi elementai atspindi senovinę majų civilizaciją, jų dievus, aukurus, obeliskus ir kitus elementus, leidžiančius visiškai įsijausti į archeologų ar senovinių lobių ieškotojų vaidmenį. Tačiau viskas tuo nesibaigia. Kiekviena komanda turi po vieną airsoftinį (šratasvydžio) ginklą su trisdešimt šovinių. Kitaip tariant, komandos yra kaip konkurentai, kurie, kaip naujieji piratai ar lobių medžiotojai, jaučia didelę konkurenciją, kad galutinį lobį rastų tik jie. Tad beieškant lobio gali tekti bėgti nuo kitos komandos arba kovoti su jomis kaip realiam gyvenime. Toks žaidimas leidžia įsijausti į kapų plėšiko ar tiesiog lobių ieškotojo vaidmenį, lyg būtumėte kino filmų “National Treasure” arba “Tomb Raider” herojai. Išskirtines emocijas ir nekasdienišką adrenalino dozę garantuojame.

Maju piramide 3  Maju piramide 2  Maju piramide 1

 

Šiame žaidime užduotys tikrai nekasdieniškos, kuriose bus naudojamasi įvairiomis priemonėmis, kad pasiekti tikslą: lipimai ar leidimaisi su virvėmis, šaudymai iš lankų, specialių raktų panaudojimai ir pan.. Čia jūsų tykos įvairūs pavojai, tokie kaip: “nuodingieji tirpalai” (paruoštas nekenksmingas tirpalas), kuriems patekus ant žaidėjo kūno, žaidėjas “paraližuojamas” (tam tikram laikui žmogus negali niekur eiti). Taip pat jus gali vytis “čiabuviai” ar “mumijos”, kurios nėra sunaikinamos, bet jas galima pergudrauti arba paveikti kitais, žaidime egzistuojančiais elementais ar būdais ir t.t..

 

Renginio vieta: Druskininkuose ir jų apylinkėse.
Kaina: 12 eurų vienam žmogui.
Renginio trukmė: ~ 4 val. (laikas priklauso nuo to, kaip greitai bus įveiktos užduotys).
Minimalus dalyvių skaičius: 32 žmonės (komandose po 4 žmones).

Registracija renginiui – būtina. Geriausiai tai padaryti bent prieš 2 savaites iki renginio, kad renginys būtų paruoštas kokybiškai.